Gott nytt år!

Vi på Bjärke Energi vill tacka våra medlemmar och kunder för detta året och ser fram emot ett spännande 2017!

 

2017 är ett år då själva föreningen fyller hela 75 år! Under året ska vi givetvis uppmärksamma detta men vi ska också arbeta vidare med våra el- och fiberprojekt över hela vårt område. Dessutom förstärker vi personalstyrkan efter årsskiftet vilket vi ser fram emot.

Vårt nyårslöfte blir att fortsätta enligt vår vision för en stabil och trygg infrastruktur på vår landsbygd. Vi ska vara prisvärda och samhällsnyttiga och göra vardagen enklare för våra kunder. Samtidigt vill vi ha hängivna medarbetare som tillsammans ger branschens bästa service.

 

Vi ser fram emot att fortsätta vårt arbete under 2017 och tillsammans med er medverka till att göra vår bygd än mer attraktiv!

 

31 december 2016
← Se fler inlägg